Doprava

 

Zásielky sú expedované prostredníctvom Slovenskej pošty zvyčajne do 24 hodín(max.48) od objednania, závisí to na zvolenom spôsobe dopravy a platby, dodanie sa pohybuje v rozmedzí  2 až 4 pracovné dni podľa pošty alebo kuriérskou spoločnosťou DPD, dodanie 1-2 dni:


1. Pošta - Doporučene (platba vopred na náš bankový účet): do 500g 2,50€, do 1000g 3,50€, do 2kg 4€

Zásielka je odoslaná po pripísaní platby na účet. Podklady k platbe Vám budú zaslané na Váš e-mail alebo budete automaticky presmerovaný na platbu kartou.

 

2. Pošta - Dobierka (platba pri prevzatí): do 500g 3,50€, do 1kg 4,00€; do 2kg 4,80€
Tovar je potrebné vyzdvihnúť a zaplatiť na Vašej príslušnej pošte. Pokiaľ nebude dobierka prevzatá, budeme vymáhať náklady spojené s odoslaním(poštovné+balné). Dodanie 2-3 prac.dni podľa pošty.3. Kuriér DPD (platba prevodom alebo kartou vopred na náš bankový účet): 3,60€

Osobne doručené kuriérom na Vami zvolenú adresu.


4. Kuriér DPD dobierka (platba pri prevzatí zásielky): 4,50€

Osobne doručené kuriérom na Vami zvolenú adresu.


Objednávky nad 50€ majú poštovné a balné pri platbe kartou alebo prevodom vopred na účet ZADARMO !!!Pri objednávkach z ČR a iných krajín EÚ je potrebná platba vopred na účet prevodom alebo kartou (na dobierku nezasielame)


Orders from abroad, we don´t send cash on delivery. Payment is possible by card or bank transfer to our bank account. Before payment we do the deal about postage to your country. Thanks for your understanding. 
 


 

CardPay

Viac info o CardPay
           


                    Overené zákazníkmi

Copyright 2015 - 2023 © mataya